Ergün Soğutma Limited Şirketi 1988 yılında Ali Osman ERGÜN tarafından Ankara’da kurulmuştur. Kuruluş amacı, soğutma sistemleri sektöründe kaliteyi yükseltmek, yerli üretimi dünya standartlarına taşımaktır. Firmamızın çalışma sahası, ağırlıklı olarak gıda sektörü olmak üzere, sağlık tesisleri, turizm tesisleri, resmi kurum ve kuruluşlara ait sosyal tesisler, sanayi tesisleri, eğitim kurumları gibi bir çok sektörü kapsamaktadır.

Halen faaliyetine devam etmekte olan Ergün Soğutma Ltd Şti. toplam 14 deneyimli teknik personel ,sahip olduğu teknik donanım ve birikimi ile bir çok önemli projeye imza atmıştır. Kurulduğu günden beri kendisine saygınlığı, güvenilirliği ve kaliteyi ilke edinen Ergün Soğutma Ltd. Şti. geçmişte olduğu gibi gelecekte de sahip olduğu çizgisini koruyacak, sektöründeki çıtayı yukarılara taşımak için çalışacaktır.

VİZYONUMUZ:

Yurt içi ve Yurt dışında, soğutma alanında beklenti ve ihtiyaçlara, akılcı, emniyetli, ekonomik, estetik olgularının optimum yaklaşımıyla, çevreye uyumlu yaratıcı çözümlerle ve yasal düzenlemelere-şartnamelere uygun olarak kaliteli hizmet sunmaktır.

Bu amaç doğrultusunda;

Değişen beklenti ve ihtiyaçlar karşısında uygun hizmeti vermek, kalitede, güvenilirlikte ve saygınlıkta sektöründe lider olmak, kaynakları etkin, çevreye zarar vermeden ve sürdürülebilir olarak kullanmak, sektöründeki rakipleri ve kendisiyle yarışarak kusursuz ürün ve hizmet sağlamak öncelikli hedefimizdir.

MİSYONUMUZ:

Kuruluşundan itibaren ülkemizin soğutma sektöründe, sahip olduğu deneyimli kadrosu ile çağdaş teknolojiden yaralanarak, dünya standartlarına uygun, tasarımlarda yaratıcı, mühendislikte saygın, güvenilir, kaliteli hizmet sunmak, vazgeçilemeyecek bir ilkeyi oluşturmaktadır.